رستوران معین درباری مشهد

معرفی رستوران : رستوران معین درباری مشهد بی شک یکی از بهترین رستوران های این شهر است که در حدود بیش از یک قرن از فعالیت آن در این شهر می گذرد. در سال 1280 شمسی حاج اصغر معین درباری اولین رستوران معین درباری را افتتاح نمود. پس از گذشت 117 سال هم اکنون مدیریت رستوران بر عهده حاج علیرضا معین درباری ، چهارمین نسل این خاندان است. از درب رستوران معین درباری که وارد می شوید باید از چند پله پایین بروید. بعد در مقابل شما سالن بسیار زیبای آیینه کاری شده نمابان خواهد شد که سالن اصلی و مجلل رستوران است. در اکثر ساعات روز رستوران را شلوغ و پر رفت و آمد می بینید اما این شلوغی باعث اختلال در کار کارکنان و یا تاخیر در سرویس دهی رستوران نمی شود و همه چیز با نظم و برنامه پیش می رود. 

رستوران معین درباری مشهد

منو رستوران : در منوی این رستوران غذاهایی مانند کباب برگ ممتاز، باقلا پلو با گوشت، کباب برگ مخصوص، کباب بختیاری، لقمه زعفرانی، جوجه با استخوان، چلو جوجه کباب، اکبر جوجه با رب انار، کوبیده مخصوص و سبزی پلو با ماهی وجود دارد که هرکدام از این غذاها به شیوه ی خاص سرآشپزان معین درباری طبخ می شوند. برای مخلفات غذا نیز میز اردور بزرگی وجود دارد تا به انتخاب خودتان سالاد و پیش غذا را از روی میز بردارید.

پیشنهاد ما : رستوران معین درباری از دیرباز یکی از رستوران های مورد علاقه مسافران تور مشهد بوده است. مخصوصا چلو ماهیچه و شیشلیک این رستوران طعمی فوق العاده و فراموش نشدنی دارند.

رستوران معین درباری مشهد

ساعت کاری رستوران : از 11 تا 16 برای ناهار و از 20 تا 23 برای شام

موقعیت مکانی رستوران : مشهد، پاسداران، بین پاسداران 2 و 4، مقابل هتل باختر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید