رستوران رضایی مشهد

معرفی:رستوران رضایی یکی از رستوران های خوب و قدیمی مشهد میباشد که در سال 1337 افتتاح شده است.این رستوران دارای 6 شعبه میباشد.رستوران رضایی دارای آشپز های حرفه ای میباشد و تمامی غذا ها را با مواد غذایی با کیفیت  و تازه آماده میکنند.اولین شعبه رستوران رضایی است که بیش از 50 سال سابقه دارد . این رستوران در سال 1337 که با نام چلوکبابی یاس افتتاح شد ، کیفیت کباب هایش زبانزد همگان شد.در سال 1357 بعد از موفقیت شعبه اول ، شعبه دیگری در خیابان دریادل افتتاح شد.علاوه بر کیفیت غذا ، غذای بیرون بر و سرویس ناهار تا ساعت 17 از ویژگی های این رستوران است.سومین شعبه رستوران رضائي مشهد در سال 1366 ساخته شد . این رستوران با 3 سالن و کیفیت عالی غذا در خیابان آبکوه است.کترینگ رضایی با نام تجاری جوجیکو ، چهارمین شعبه رستوران های رضایی است که میدان آزادی قرار دارد . در این شعبه که در سال 1388 تاسیس شد ، جوجه با شیوه نوین طبخ و بسته بندی می شود.جدیدترین شعبه رستوران رضايي مشهد در سال 1387 در 3 طبقه ، در خیابان آخوند خراسانی (خیابان خاکی) ، در نزدیکی حرم ساخته شده است . این شعبه همزمان بصورت کترینگ و سرو حضوری خدمات ارائه می کند. شعبه دیگری از رستوران رضائی مشهد در سال 1393 در میدان تلویزیون (شهید منتظری) تاسیس شده است . این شعبه  دارای 2 سالن مجزا با ظرفیت 500 نفر و خدمات بیرون بر و پیک موتوری می باشد . بام رستوران نیز دارای سالن شیشه ای با چشم انداز 360 درجه است که به زودی بصورت VIP افتتاح می شود .جدیدترین شعبه رستوران رضائی مشهد در بهمن 1394 در بلوار وکیل آباد افتتاح شد.این شعبه با منوی فرنگی در صبحانه و شام و منوی ایرانی در ناهار در خدمت شما مسافران تور مشهد می باشد.

رستوران رضایی مشهد

منو رستوران:چلو ساده، جوجیکو زعفرانی،چلوجوجه ران مخصوص ،چلوجوجه سرخ شده با رب انار ،چلوجوجه چینی ،چلوجوجه کباب فیله ای ،چلوجوجه کباب مخصوص ،چلو ماهیچه مخصوص ،چلوگوشت مخصوص ،ماهی قزل آلا ،میگو پفکی با چلو ،چلو شیشلیک مخصوص ،چلوکباب بختیاری ،چلوکباب بره مخصوص ،چلوکباب برگ ،چلوکباب برگ مخصوص ،چلوکباب برگ ممتاز ،چلوکباب سلطانی ،چلوکباب لقمه زعفرانی ،چلوکباب میکس ،چلوکباب کوبیده ،چلوکباب گلبرگ ،ته چین گوشت

رستوران رضایی مشهد

ساعت کاری:رستوران رضایی هر روزه از ساعت 11 الی 16 و 19:30 تا 2 باز میباشد.

رستوران رضایی مشهد

موقعیت مکانی:

آدرس رستوران رضایی شعبه 1 : مشهد، خیابان آبکوه، تقاطع کلاهدوز ،رستوران رضایی

آدرس رستوران رضایی شعبه 2 : مشهد، میدان آزادی (پارک) روبروی پارک ملت ،رستوران رضایی

آدرس رستوران رضایی شعبه 3 : مشهد، خیابان آخوند خراسانی، نبش آخوند 10/2 ،رستوران رضایی

آدرس رستوران رضایی شعبه 4 : مشهد، میدان جمهوری اسلامی (صدا و سیما)، روبروی صدا و سیما مرکز خراسان رضوی ،رستوران رضایی

آدرس رستوران رضایی شعبه 5 : مشهد، بین جلال آل احمد و وکیل آباد 13 ،رستوران رضایی

آدرس رستوران رضایی شعبه 6 : بابل،کمربندی غربی بلوار جانبازان ،بین توحید 47 و 49 ،رستوران رضایی

رستوران سدروس مشهد

معرفی:رستوران سدروس یکی از رستوران های خوب مشهد میباشد که 4 شعبه در سطح شهر دارد.اولین شعبه این رستوران در سال 1389 افتتاح شده است و ظرفیت 100 نفره دارد، شعبه دوم در سال 90 با کمترین فاصله با بارگاه رضوی فقط جهت غذای بیرون بر تهیه دیده شده و همچنین از پیک هم برخوردار میباشد شعبه سوم این مجموعه که در ماه چهارم سال 1393 در رضاشهر مشهد افتتاح شد و با ظرفیت 350 نفری و پختی مدرن همواره در حال خدمات دهی به مشتریان مجموعه سدروس میباشد و بالاخره شعبه 4 سدروس که جزو یکی از بزرگترین مجموعه رستوران های سدروس میباشد در سال 1394 واقع در مشهد افتتاح شده و از بخش های مختلف شامل رستوران ، تالار با ظرفیت 600 نفر ، سالن همایش ، پارک کودک ،چایخانه ، عکاسخانه ،خبازی و باغ ایرانی در مساحت 20000 متر مربع ایجاد شده است این رستوران در بین مسافران و زائران تور مشهد بسیار طرفدار دارد.تمامی آشپز های رستوران حرفه ای هستند و بهترین و لذیذ ترین غذا ها را برای مسافران عزیز سرو میکنند.

رستوران سدروس مشهد

منو رستوران:رستوران های سدروس دارای منو غذایی از پیش غذا، انواع چلو،‌ انواع کباب، انواع غذا های سنتی، انواع نوشیدنی میباشد.همه ی غذا با مواد غذایی با کیفیت و سالم آماده میشوند.زائران تور مشهد میتوانند از روی منو سفارش دهند.

رستوران سدروس مشهد

ساعت کاری:این رستوران از ساعت 12 ظهر تا 4 بعد ازظهرـــ8 شب تا 11.5 شب باز میباشد.در هر ساعتی که میخواهید میتوانید به این رستوران رفته و بهترین ها را نوش جان کنید.

رستوران سدروس مشهد

موقعیت مکانی:

شعبه 1: بلوار سازمان آب، شهید صادقی 13

شعبه 2: بلوار 17 شهریور شمالی، نبش 17 شهریور شمالی 12

شعبه 3: خیابان رضا شهر، چهارراه دعبل خزایی

شعبه 4: جاده شاندیز، نبش ویرانی 3

رستوران سدروس مشهد

پیشنهاد ما:شعبه 4 رستوران سدروس با ارائه بهترین خدمات یکی از پیشنهادهای ما برای صرف غذا میباشد اما دیگر شعبه های این رستوران نیز بهترین خدمات را در اختیار زائران عزیز قرار میدهند.

رستوران تشریفات مشهد

معرفی:رستوران تشریفات از رستوران های خوب مشهد میباشد که در مناطق ییلاقی مشهد قرار گرفته است.این رستوران برای برگزاری مراسماتی چون تولد و ازدواج بسیار مناسب میباشد.این رستوران دارای فضای بسیار شیک میباشد که مورد توجه تمام زائران و گردشگران تور مشهد قرار گرفته است.آلاچیق های با طراحی منحصر به فرد، محیط گرم و صمیمی باعث شده است تا گردشگران عزیز این رستوران برای صرف غذا انتخاب کنند.پرسنل های رستوران با روی خوش از مسافران تور مشهد پذیرایی میکند.همچنین در این رستوران با سرو آبمیوه در بدو ورود و سرو چای که از سوی مدیریت اهدا می گردد پذیرایی می شود.از ویژگی های دیگر رستوران وجود پارکینگ با ظرفیت ۱۵۰۰ ماشین می باشد.لمکده و کافی شاپ و سالن های بسیار زیبای این رستوران به یادماندنی است. تخت های رستوران در فضای شیشه ای با پذیرایی ژاپنی و تخت های در فضای باز میان درختان زیبا و سرسبز، همچنین آبشارها و مناظر چشم نواز و دل انگیز روحتان را نوازش می دهد.

رستوران تشریفات مشهد

منو رستوران:رستوران تشریفات دارای منو غذایی از انواع غذا های ایرانی و بین المللی، شیشلیک که از غذا های زبانزد رستوران میباشد، جوجه، لقمه، برگ، غذا های دریایی همچون میگو و... میباشد تا مسافران و زائران تور مشهد بتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری؛رستوران تشریفات از ساعت 12 ظهر الی 12 شب آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران عزیز تور مشهد میباشند.

رستوران تشریفات مشهد

موقعیت مکانی:مشهد ،طرقبه ،۵۰۰ متر مانده به جاغرق ،سمت چپ ،مجموعه پذیرایی تشریفات

پیشنهاد ما:رستوران تشریفات با فضای زیبایی که دارد هر روزه آماده خدمت رسانی از مسافرین عزیز میباشند.

رستوران تشریفات مشهد

رستوران پدیده شاندیز مشهد

معرفی:یکی از معروف ترین رستوران هایی که در شهر مشهد قرار دارد و مورد استقبال همگان قرار گرفته، رستوران پدیده شاندیز مشهد نام دارد. رستوران پدیده شاندیز مشهد در منطقه کوهستانی و سرسبز پدیده شاندیز واقع شده است.رستوران پدیده شاندیز مشهد علاوه بر فضای داخلی شیک و باشکوه، باغی را به محیط سرباز اختصاص داده تا آن  دسته از گردشگران تور مشهد که تمایل دارند در فضای آزاد غذای خود را میل کنند، بتوانند از صرف کردن آن لذت ببرند. این فضا دارای تعدادی آلاچیق بزرگ و خانوادگی می باشد  که مشتریان می توانند در آن ها غذای خود را میل کنند و از تماشای مناظر اطراف و برکه ی بسیار زیبای آن مسحور شوند.رستوران پدیده شاندیز جزء رستوران پرطرفدار این شهر  زیارتی در بین مسافران و زائران تور مشهد شده است.تمام غذا ها با بهترین و با کیفیت ترین مواد غذایی آماده و سرو میشوند.کارکنان رستوران نیز خوش برخورد هستند و از  مسافران عزیز تور مشهد پذیرایی میکنند.

رستوران پدیده شاندیز مشهد

منو رستوران:رستوران پدیده شاندیز دارای منو غذایی از انواع چلو کباب، انواع خوراک، انواع غذای ایرانی، انواع سالاد و پیش غذا، دسر، انواع نوشیدنی و از همه مهم تر  شیشلیک که از پرطرفدار ترین غذای این رستوران میباشد و مسافران تور مشهد میتوانند از روی غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:این رستوران از ساعت 12 الی 16:30 و 20:30 الی 23:30 آماده پذیرایی از تمام مسافران و گردشگران تور مشهد میباشد.

رستوران پدیده شاندیز مشهد

موقعیت مکانی:مشهد - شاندیز-رستوران پدیده شاندیز

پیشنهاد ما:مسافرانی که به این شهر سفر میکنند برای سفر غذا حتما به این رستوران رفته و از بهترین غذا های آن سفارش دهید.