رستوران پدیده شاندیز مشهد

معرفی:یکی از معروف ترین رستوران هایی که در شهر مشهد قرار دارد و مورد استقبال همگان قرار گرفته، رستوران پدیده شاندیز مشهد نام دارد. رستوران پدیده شاندیز مشهد در منطقه کوهستانی و سرسبز پدیده شاندیز واقع شده است.رستوران پدیده شاندیز مشهد علاوه بر فضای داخلی شیک و باشکوه، باغی را به محیط سرباز اختصاص داده تا آن  دسته از گردشگران تور مشهد که تمایل دارند در فضای آزاد غذای خود را میل کنند، بتوانند از صرف کردن آن لذت ببرند. این فضا دارای تعدادی آلاچیق بزرگ و خانوادگی می باشد  که مشتریان می توانند در آن ها غذای خود را میل کنند و از تماشای مناظر اطراف و برکه ی بسیار زیبای آن مسحور شوند.رستوران پدیده شاندیز جزء رستوران پرطرفدار این شهر  زیارتی در بین مسافران و زائران تور مشهد شده است.تمام غذا ها با بهترین و با کیفیت ترین مواد غذایی آماده و سرو میشوند.کارکنان رستوران نیز خوش برخورد هستند و از  مسافران عزیز تور مشهد پذیرایی میکنند.

رستوران پدیده شاندیز مشهد

منو رستوران:رستوران پدیده شاندیز دارای منو غذایی از انواع چلو کباب، انواع خوراک، انواع غذای ایرانی، انواع سالاد و پیش غذا، دسر، انواع نوشیدنی و از همه مهم تر  شیشلیک که از پرطرفدار ترین غذای این رستوران میباشد و مسافران تور مشهد میتوانند از روی غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:این رستوران از ساعت 12 الی 16:30 و 20:30 الی 23:30 آماده پذیرایی از تمام مسافران و گردشگران تور مشهد میباشد.

رستوران پدیده شاندیز مشهد

موقعیت مکانی:مشهد - شاندیز-رستوران پدیده شاندیز

پیشنهاد ما:مسافرانی که به این شهر سفر میکنند برای سفر غذا حتما به این رستوران رفته و از بهترین غذا های آن سفارش دهید.

 

رستوران معین درباری مشهد

معرفی رستوران : رستوران معین درباری مشهد بی شک یکی از بهترین رستوران های این شهر است که در حدود بیش از یک قرن از فعالیت آن در این شهر می گذرد. در سال 1280 شمسی حاج اصغر معین درباری اولین رستوران معین درباری را افتتاح نمود. پس از گذشت 117 سال هم اکنون مدیریت رستوران بر عهده حاج علیرضا معین درباری ، چهارمین نسل این خاندان است. از درب رستوران معین درباری که وارد می شوید باید از چند پله پایین بروید. بعد در مقابل شما سالن بسیار زیبای آیینه کاری شده نمابان خواهد شد که سالن اصلی و مجلل رستوران است. در اکثر ساعات روز رستوران را شلوغ و پر رفت و آمد می بینید اما این شلوغی باعث اختلال در کار کارکنان و یا تاخیر در سرویس دهی رستوران نمی شود و همه چیز با نظم و برنامه پیش می رود. 

رستوران معین درباری مشهد

منو رستوران : در منوی این رستوران غذاهایی مانند کباب برگ ممتاز، باقلا پلو با گوشت، کباب برگ مخصوص، کباب بختیاری، لقمه زعفرانی، جوجه با استخوان، چلو جوجه کباب، اکبر جوجه با رب انار، کوبیده مخصوص و سبزی پلو با ماهی وجود دارد که هرکدام از این غذاها به شیوه ی خاص سرآشپزان معین درباری طبخ می شوند. برای مخلفات غذا نیز میز اردور بزرگی وجود دارد تا به انتخاب خودتان سالاد و پیش غذا را از روی میز بردارید.

پیشنهاد ما : رستوران معین درباری از دیرباز یکی از رستوران های مورد علاقه مسافران تور مشهد بوده است. مخصوصا چلو ماهیچه و شیشلیک این رستوران طعمی فوق العاده و فراموش نشدنی دارند.

رستوران معین درباری مشهد

ساعت کاری رستوران : از 11 تا 16 برای ناهار و از 20 تا 23 برای شام

موقعیت مکانی رستوران : مشهد، پاسداران، بین پاسداران 2 و 4، مقابل هتل باختر

رستوران قصر آینه مشهد

رستوران قصر آینه مشهد با ظرفيت 80 نفر جهت سرو صبحانه، نهار و شام با بهترين کيفيت غذا به صورت منو انتخابي، همراه با انواع سالاد و نوشيدني آماده پذيرايي از ميهمانان و مسافران عزيز تور مشهد مي باشد.

 

رستوران قصر آینه مشهد

 

رستوران قصر آینه مشهد

رستوران پاتریس مشهد

رستوران پاتریس مشهد با خدماتی نوین آماده پذیرایی از شما مسافران عزیز تور مشهد است.بهترین چلو شیشلیک مخصوص، چلو ماهیچه ممتاز، چلو گوشت گردن و ...  را از رستوران پاتریس بخواهید، لذت صرف غذا در محیطی شیک و بسیار مجلل را تجربه کنید.

 

رستوران پاتریس مشهد

 

رستوران پاتریس مشهد

 

رستوران پاتریس مشهد